Galeri
Ehliyet Nasıl Alınır
E-Sınav Hakkında
Ulaşım
Gerekli Belgeler
Dönem Açılış Tarihleri
Kurs Fiyatları
Ulaşım
Hakkımızda

HakkımızdaDeğerli kursiyerimiz;

Türkiye şartlarında, aynı sektörde 42 yılı aşkın bir süredir hizmet vermek, büyük özveri ve çaba gerektiren bir husustur. Hep daha iyisi olsun diye gayret etmemize ve Ankara'da daha iyisini sunabilmek için gayretlendiren sizlerin destekleri olmuştur.

Ankara'da bir çok ilki gerçekleştirirken, sizlerden gelen talepleri dikkate alarak adım attık. 1982 yılında yola çıkarken önümüze koyduğumuz hedef, Ankara'da en iyisine erişmek olmuştu. Önümüze koyduğumuz hedeflerimize erişmek süphesiz sağlam bir duruş ve gereklilikleri idrak ederek ortaya koymanız gerekenleri zorluklara rağmen başarabilmektir. Zorlukları aşarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ortaya koyduğumuz çabalarımızda en büyük desteği yine siz değerli kursiyerlerimizden gördük. 1982 yılında Daktilo-Muhasebe Kursu olarak faaliyete başlarken, günün şartlarına ve ihtiyaçlarını gözeterek sizlerin ihtiyaç duyduğu bir çok programı bünyemize almayı da hedef olarak belirlemiştik.

Türkiye'de Bilgisayar'ın yeni yeni telafüz edildiği dönemde Bilgisayar Kursunu bünyemize alarak varolan ihtiyacı ilk karşılayan kurum olduk. Bilgisayar kursu alanında Ankara da bir çok ilki gerçekleştiren Kurumumuza, 1989 yılı sonlarında İnsan hayatını doğrudan ilgilendiren eğitim şekli olan Sürücü Kursunu  ileve ederek a1, a2,  B, B Otomatik ve D Otobüs sınıfı belgeler vermeye başladık. Sürücü Kursu alanında da Ankara'da bir çok ilki gerçekleştirdik. Ankara da ilk defa 1993 yılında, tamamı Toyota Corolla'larla eğitim vermeye başladık, Ankara da ilk defa sürücü kurslarında şubeler açarak hizmeti daha yakınınıza getirmeye çalıştık. 1994 yılında Üniversiteye ve Anadolu-Fen Liselerine hazırlık kurslarını ilave ederek güven duyduğunuz kurumunuzu, ihtiyaç duyduğunuz alanlarda faaliyetini genişlettik. 42 yıl aynı sektörde faaliyet gösteren ender kurumlardan biri olmanın haklı gururunu taşıyoruz.